Create an account


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CyberACS Server Kiralama Ön Bilgi

#1
CyberACS Geliştirici ekibi olarak oyun sunucunuzu farklı ve kaliteli bir platforma çekmek,yenilikler ve anlık güncellemeler ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Server kiralama hizmeti neyi kapsıyor ?
1.Seçmeli Database Seçeneği (Homeko,PK)
2.Seçmeli Oyun Sunucu Özellikleri (OVH Lokasyon)
3.Web Panel Kurulumu
4.Server Yönetim Paneli Kurulumu
5.MSQL Server Uzak erişim 
6.Launcher Haber Sistemi
Sunucu erişimi ara yüz olarak temin edilmemektedir.Gerekli editör ve doğrudan databaseye erişim sağlayabileceğiniz MSQL Uzak erişim bilgileri tarafınıza iletilmektedir.
Güncelleme Ücreti Varmı ?
Hayır güncelleme ücreti almıyoruz.İsteğe özel ek güncellemeler geliştirici ekibimize iletilerek minimum düzeyde ek ücret karşılığında yapılmaktadır.
Pus Kesintisi Nedir ?
Pus kesintisi size sürekli hizmet verebilmemiz ve gelen her yenilikten anlık ücretsiz faydalanabilmeniz için taleb edilen hizmet kesintisidir.
Pus kesintisi %10 olarak belirlenmiştir. örneğin 10.000tl olan kc satış gelirinizin 1000tl si tarafımıza tahsil edilmektedir.
İade Koşulları Nedir ?
CyberACS Kişiye yada kuruma özel yazılım hizmeti sunmaktadır.Server Files ve web site hizmeti olarak belirttiğimiz yazılım hizmetlerinde size ürünün satış öncesi test edebileceğiniz server tashis edilir,gerekli testler ve detaylı incelemeleriniz sonrasında size özel lisanslı yazılım kurulum ve hazırlama işlemi gerçekleştirilir.Özel yazılım hizmeti kapsamında İADE YAPILMAMAKTADIR.
CevaplaHızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016